Styreleiar Stiftinga Målrock: Katrine C. Fredheim, katrine@malrock.no

    Geir Kjetil Øvstetun: Geir.Kjetil.Ovstetun@vlfk.no

    Bookinghenvendelsar: Jenny Holsæter: jenny@malrock.no

    Nestleiar Stiftinga Målrock: Terje Svori: terje.svori@malrock.no

    Marknad og sponsor: Terje Svori: terje.svori@malrock.no

    Økonomi: Wenche Clausen: wenche@parata.no

    Marknadsføring/annonser: Sander Øvstetun: sander.ovstetun@gmail.com

    [/vc_column_text][/vc_column]
    [/vc_row]
    [contact-form-7 404 "Ikkje funne"]