Dersom du lurar på noko kan du sende oss ein melding. Vi svarar så fort som råd!

Styreleiar Stiftinga Målrock: Katrine C. Fredheim, katrine@malrock.no

Geir Kjetil Øvstetun: Geir.Kjetil.Ovstetun@vlfk.no

Bookinghenvendelsar: Thomas N. Moen: thomas@malrock.no

Jenny Holsæter: jenny@malrock.no

Nestleiar Stiftinga Målrock: Terje Svori: terje.svori@malrock.no

Marknad og sponsor: Kenth Lægreid: kenth@malrock.no

Økonomi: Wenche Clausen: wenche@malrock.no

Marknadsføring/annonser: Bjørn Havro: bjorn@malrock.no

Sander Øvstetun: sander.ovstetun@gmail.com

Erlend Moen Hunshammer: erlendhunshammer3@hotmail.com

[contact-form-7 404 "Not Found"]